سایت انگیزشی نوک قله

نوک قله جزو کامل ترین و بهترین سایت انگیزشی موفقیت و کسب و کار شخصی، شغلی و انگیزشی فعال در ایران است که با ارائه دوره های جذاب ، محصولات رایگان ، کتاب ها و مقالات متعدد جایگاه بالایی را دارا است . حضور تیم فعال و با انگیزه و خلاق در این سایت باعث شده در زمینه های مختلفی محتوا با کیفیت ارائه کنند . یکی از قسمت های خوب این سایت پاسخگویی به سوالات است که می توانید هر سوالی که مربوط به موضوع است را بپرسید و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب بگیرید. بیج اینستاگرام آن ها نیز کاملا فعال است و به صورت مداوم مطالب جدید منتشر می کنند و لایو های با کیفیتی را ارائه می دهند.

هدف نوک قله به عنوان یک سایت انگیزشی موفقیت و کسب و کار به صورت خلاصه کمک به افراد جوان برای راه اندازی و توسعه کسب و کارشان و ساختن یک بنیان فکری کار آفرینی فعال است. مقالات ، محصولات ، پادکست های انگیزشی ، ویدیوهای انگیزشی و خلاصه کتاب های انگیزشی و بازی و تست و فیلم و…. از محتوای سایت نوک قله می باشد.

انگیزه چیست؟

انگیزه می تونه یک یا مجموعه‌ ای از عوامل هایی باشه که آدم رو به سمت انجام دادن کاری هدایت می‌کنه. شاید بشه گفتش که مهم‌ ترین عامل برای حرکت آدمی به طرف هدف انگیزه هست. شما میتونین به بخش کتاب ها در سایت انگیزشی موفقیت نوک قله سر بزنین و بهره ببرین از کتاب ها!

قانون جذب چیست؟

قانون جذب مثل بقیه قوانین های دیگه ی دنیا یک قانون ثابت هست، یعنی همون قانون جاذبه که چه بهش اعتقاد داشته باشین و چه اعتقاد نداشته باشین انجام خواهد شد و همواره هم در حال استفاده ازش هستین چه بخواین و چه نخواین! قانون جذب به زبان ساده یعنی کل جهان از انرژی ساخته شده!

سحرخیزی فایده های زیادی داره که با دونستنش انگیزه ی لازم رو برای صبح زود از خواب بیدار شدن رو بهتون میده.

اعتماد به نفس یعنی ایمان به خود هست. اعتقاد داشتن به اینكه فرد، توانایی داشتن مقابله با چالش‌های زندگی، موفقیت و تمایل داشتن به عملكرد طبق اون رو داره.

آهنگ های انگیزشی مثبت و شاد هم میتونه به انگیزه کمک کنه.

روان شناسی هم در ایجاد کردن انگیزه تاثیر داره.

برای اینکه انگیزه ی شما بالا بره راه‌ های مختلفی داره که می‌ تونین ازشون استفاده کنین. همه‌ ی این راه‌ ها به سبک زندگی شما مرتبطه هستش.

شما باید برای سرمایه‌گذاری کردن خودتون هدفی رو داشته باشین سرمایه‌ گذاری کردن بدون هدف بی‌ معنی هست حتی بازم اگه پول و سرمایه ی شما رشد کنه و بالا بره. انگیزه و هدفتون از سرمایه‌گذاری می‌ تونه متفاوت باشه.

باوری که بیشتر مردم دارن اينه که تنها هدف کسب و کار، به دست آوردن سود اقتصادی هستش، در واقع که اين امر، واقعيت ندارد. روانشناسان معتقدن که انسان فقط با هدف خوردن زندگی نمی کند، هدف از کسب و کار هم، فقط کسب سود نيستش. پس، کسب و کار ها هم شامل هدف های اقتصادی اند و هم هدف های اجتماعی.

با ما در نوک قله بهترین و کامل ترین سایت انگیزشی موفقیت و کسب و کار همراه باشین تا بهتون یاد بدیم چجوری میشه روی خودتون بهترین سرمایه گذاری رو داشته باشین!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s